SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
123 000 €
(2 085 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Rue Flammarion, Avignon

spavaća soba3
stan59 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Marlène Fernandes vous propose: Bel appartement lumineux de type F3, 59.47m2 entièrement rénové avec soin et goût au 3eme étage d'une rés...

Ostalo
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Rue Flammarion, Avignon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu