SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
117 400 €
(2 396 € / m²)
Prodaja
3
1
49 m²
Rue Flammarion, Avignon

spavaća soba3
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Renaud Laurent vous propose: 5% de rentabilité nette ! Avignon intramuros, Spécial Investisseurs... Appartement de 49 m² au premier étage...

Ostalo
Dob ponude: 65dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Rue Flammarion, Avignon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu