SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
750 000 €
(4 360 € / m²)
Prodaja
5
2+
172 m²
Rue Flammarion, Avignon

spavaća soba5
stan172 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A42390JOB84 - Located in the historic centre of Avignon, on the top floor of a charming period building, this rare property offers a spacious and ligh...

Ostalo
Dob ponude: 112dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Rue Flammarion, Avignon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu