SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
87 500 €
(1 094 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Place Saint-Germain, Auxerre

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Philippe Billy vous propose: AUXERRE 89000Avenue CHAMPLEROY, dans résidence calme de six appartements.BEL APPARTEMENT de type F4 de 80 m²...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Place Saint-Germain, Auxerre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu