SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
89 000 €
(1 309 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Rue Marie Landes, Aurillac

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Idéal pour un premier achat ou un investissement locatif serein, ce charmant appartement de type 3 situé à aurillac se trouve au 2ème étages dans une ...

Ostalo
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rue Marie Landes, Aurillac
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Selection Habitat - SELECTION HABITAT AURILLAC

Slični oglasi

Slično u inozemstvu