SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
220 000 €
(1 294 € / m²)
Prodaja
5
1
170 m²
Route de la Gervaisière, Athis-Val-de-Rouvre

spavaća soba5
stan170 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A44478RBR61 - Leggett Immobilier is delighted to present a delightful small business opportunity set within a charming and characterful property, offe...

Ostalo
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Route de la Gervaisière, Athis-Val-de-Rouvre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu