SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
65 500 €
(1 724 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue Raymond Lis, Armentières

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Daniel Lemaire vous propose: À Armentières, découvrez cet appartement T2 avec balcon, situé au 5ème étage d'une résidence bien entretenue...

Ostalo
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 58dana

Lokaliteti

Rue Raymond Lis, Armentières
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu