SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
128 000 €
(2 032 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Chemin de Porte Ferrus, Arles

spavaća soba3
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Elodie Andria vous propose: Appartement T3 de 63 m², situé au deuxième étage d'un immeuble de trois niveaux, il est composé d'une entrée ...

Ostalo
Dob ponude: 97dana
Ažurirano: 80dana

Lokaliteti

Chemin de Porte Ferrus, Arles
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu