SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
279 000 €
(4 810 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Avenue de la Division Leclerc, Antony

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A quelques minutes à pied du RER et des commerces, au sein d'une copropriété en pierre de taille, conviviale et bien entretenue, laissez-vous séduire ...

Plin
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenue de la Division Leclerc, Antony
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Antony - l'Adresse Antony - Parc

Slični oglasi

Slično u inozemstvu