SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
409 000 €
(6 391 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Avenue de la Division Leclerc, Antony

spavaća soba3
stan64 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Maxime Laurent vous propose: QUARTIER JEAN-ZAY - EN BON ÉTAT Découvrez cet appartement 3 pièces d’environ 64m² (loi Carrez), situé au 1er...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Avenue de la Division Leclerc, Antony
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu