SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
205 000 €
(4 457 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Situé au coeur d'une résidence de standing, avec piscine, découvrez cet appartement 2 pièces traversant. Il se compose d'un séjour lumineux avec terra...

Električni
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Antibes - l'Adresse Antibes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu