SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
256 000 €
(5 333 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Chemin du Parc Saramartel, Antibes

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à Antibes, cet appartement de 2 pièces de 48 m2 se trouve au 1er étage d'une résidence récente et de belle construction construite en 2015. Dans...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Chemin du Parc Saramartel, Antibes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu