SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
395 000 €
(8 404 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Chemin du Parc Saramartel, Antibes

spavaća soba2
stan47 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Appartement 2 pièces – 47 m² – Plein sud
Situé dans une résidence récente, sécurisée avec vidéosurveillance, cet appartement offre un cadre de vie pri...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Chemin du Parc Saramartel, Antibes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu