SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
629 666 €
(6 844 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spavaća soba4
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Cyril Fournier (06 34 26 49 62) vous propose : Spacieux 4 pièces avec grand balcon et parking – Antibes (06600)Dans un quartier résidenti...

Ostalo
Dob ponude: 14dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu