Popis ponuda
13
13
13
631 583 €
(5 794 € / m²)
Prodaja
3
1
109 m²
Chemin des Rastines, Antibes
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
109 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
iad France - Cyril Fournier (06 34 26 49 62) vous propose : ???? Superbe appartement 4 pièces duplex avec vaste jardin – AntibesPrix : 689 000 € – Fra...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
71dana
Ažurirano:
24dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.