SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
488 000 €
(5 880 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Chemin des Rastines, Antibes

spavaća soba3
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Cyril Fournier (06 34 26 49 62) vous propose : Appartement 3 pièces duplex avec grand jardin privatif – AntibesDécouvrez ce magnifique ap...

Ostalo
Dob ponude: 71dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Chemin des Rastines, Antibes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu