SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 050 000 €
(10 396 € / m²)
Prodaja
3
1
101 m²
Rue Paul Bourgarel, Antibes

spavaća soba3
stan101 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Located on the 4th floor of a sought-after residence with an elevator, this fully renovated, dual-aspect apartment offers high-end features and an exc...

Ostalo
Dob ponude: 143dana
Ažurirano: 143dana

Lokaliteti

Rue Paul Bourgarel, Antibes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu