SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
395 000 €
(6 930 € / m²)
Prodaja
2
1
57 m²
Avenue du Châtaignier, Antibes

spavaća soba2
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

RARE DEBUT CAP ANTIBES EXCLUSIVE LARGE 2/3 room apartment of approximately 58 m2, small quiet residence, direct access to the Salis beach, OPEN VIEW a...

Ostalo
Dob ponude: 148dana
Ažurirano: 48dana

Lokaliteti

Avenue du Châtaignier, Antibes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AVENIR IMMOBILIER INTERNATIONAL

Slični oglasi

Slično u inozemstvu