SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Kantina; moderan stil, prirodna svjetlost
2 160 000 €
(10 485 € / m²)
Prodaja
4
1
206 m²
Rue Paul Bourgarel, Antibes

spavaća soba4
stan206 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Located in the vibrant heart of the city, this exceptional four-level residence combines the comfort of a modern apartment with the proportions of a p...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKaminPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 64dana

Lokaliteti

Rue Paul Bourgarel, Antibes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

HOME HUNTS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu