SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
575 000 €
(4 563 € / m²)
Prodaja
5
1
126 m²
Avenue de Verdun, Annemasse

spavaća soba5
stan126 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Discover this bright and spacious 126 m² apartment for sale in the sought-after area of Ambilly, France. Boasting 4 bedrooms and 5 rooms, this propert...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakPogledTerasaPrirodno svjetloSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Avenue de Verdun, Annemasse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

SWISSHORIZON IMMO

Slični oglasi

Slično u inozemstvu