SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
85 000 €
(1 308 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Impasse du Moulin des Dames, Angoulême

spavaća soba3
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Mickaël Bertin vous propose: ***ANGOULEME, emplacement idéal pour cet appartement type T3 de 65m² sans vis-à-vis situé au rez-de-chaussée...

Ostalo
Dob ponude: 75dana
Ažurirano: 75dana

Lokaliteti

Impasse du Moulin des Dames, Angoulême
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu