SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
465 000 €
(5 813 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Avenue d'Espagne, Anglet

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Gérard LAPEYRE vous propose: Appartement de 4 Pièces avec Terrasse à Anglet.Dans une résidence de standing, appartement de 80m² au 2em ét...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakZaseban wcSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 110dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Avenue d'Espagne, Anglet
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu