SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
166 700 €
(2 193 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Place du Ralliement, Angers

spavaća soba3
stan76 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A vendre à Angers Sud, appartement T3 de 76 m2 idéalement situé à proximité immédiate des commerces, des transports et du tramway, offrant un cadre de...

Plin
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Place du Ralliement, Angers
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Anjou-Maine - l'Adresse Angers - Rue des Lices

Slični oglasi

Slično u inozemstvu