SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
119 000 €
(5 667 € / m²)
Prodaja
2
1
21 m²
Chemin du Port Meslet, Angers

spavaća soba2
stan21 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Rare sur le secteur ! Découvrez cet appartement T2 de 21 m2 idéalement situé dans le quartier prisé Gare / Visitation, à proximité immédiate des comme...

Električni
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Chemin du Port Meslet, Angers
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Anjou-Maine - l'Adresse Angers - Rue des Lices

Slični oglasi

Slično u inozemstvu