SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
199 980 €
(2 666 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Chemin du Port Meslet, Angers

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement avec travaux de type 2 avec possibilité de le transformer en T3, situé à proximité de la place Bichon. L'appartement se trouve en retrait ...

Ostalo
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Chemin du Port Meslet, Angers
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Anjou-Maine - l'Adresse Angers - Doutre

Slični oglasi

Slično u inozemstvu