SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
62 000 €
(2 138 € / m²)
Prodaja
2
1
29 m²
Place de Verdun, Allevard

spavaća soba2
stan29 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Fanny Carceles vous propose: ALLEVARD (38580) – RÉSIDENCE LES SILÈNES15 avenue des Bains – 1er étageAppartement T2 de 28,73 m² (loi Carre...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Place de Verdun, Allevard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu