SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
80 000 €
(1 951 € / m²)
Prodaja
3
1
41 m²
Place de Verdun, Allevard

spavaća soba3
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Fanny Carceles vous propose: Venez découvrir cet appartement situé en rez de jardin d'une petite copropriété de 2 logements (la maison es...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Place de Verdun, Allevard
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu