SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
249 000 €
(3 365 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Rue du Château, Alignan-du-Vent

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Penelope Stoker vous propose: COUP DE COEUR - Appartement de charme dans un Domaine Historique privé et sécurisé à Alignan-du-vent Plonge...

Ostalo
Dob ponude: 91dana
Ažurirano: 52dana

Lokaliteti

Rue du Château, Alignan-du-Vent
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu