SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
74 000 €
(1 644 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Chemin de la Promenade, Algrange

spavaća soba3
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Jennifer Kregielczyk vous propose: Opportunité à Saisir ! Charmant Appartement loué à Algrange en Moselle . À la recherche d'un petit coc...

Ostalo
Dob ponude: 98dana
Ažurirano: 98dana

Lokaliteti

Chemin de la Promenade, Algrange
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu