SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
176 000 €
(2 286 € / m²)
Prodaja
3
1
77 m²
Avenue du Général de Gaulle, Alès

spavaća soba3
stan77 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Franck Buignet vous propose: Situé à Alès dans une résidence fermée et sécurisée avec digicode, découvrez ce bel appartement T3 en rez-de...

Ostalo
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 74dana

Lokaliteti

Avenue du Général de Gaulle, Alès
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu