SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
430 000 €
(4 300 € / m²)
Prodaja
4
1
100 m²
Stretta di a Ghjargala, Alata

spavaća soba4
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The Laforêt Immobilier agency is pleased to offer you exclusively this magnificent T4 apartment of 100 m², providing the perfect compromise between a ...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Stretta di a Ghjargala, Alata
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Laforêt Ajaccio Sarrola-Carcopino

Slični oglasi

Slično u inozemstvu