SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
349 000 €
(3 674 € / m²)
Prodaja
3
1
95 m²
Route des Milelli, Ajaccio

spavaća soba3
stan95 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Idéalement placé, ce bel appartement T3 situé avenue du Mont-Thabor à AJACCIO résidence 'Beau Soleil' de 95 m2 vous séduira par ses volumes et sa lumi...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Route des Milelli, Ajaccio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Terra Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu