SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
389 000 €
(2 947 € / m²)
Prodaja
4
1
132 m²
Route des Milelli, Ajaccio

spavaća soba4
stan132 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce spacieux appartement T4 de 132m2 situé dans le quartier du Finosello au sein d'une résidence calme et arborée avec vue dégagée sur la vég...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Route des Milelli, Ajaccio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Terra Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu