SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
115 000 €
(3 710 € / m²)
Prodaja
1
1
31 m²
Route des Milelli, Ajaccio

spavaća soba1
stan31 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce studio d'une surface d'environ 31,36 m2 situé au 2ème étage du 4 montée de Saint Jean dans une résidence paisible Clair Horizon. Il offre...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Route des Milelli, Ajaccio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Ajaccio Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu