SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
195 000 €
(3 145 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Boulevard du Roi Jérôme, Ajaccio

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Damien Mercadier vous propose: Saisissez l'opportunité de concevoir votre appartement sur-mesure avec ce T3 de 62 m² idéalement situé sur...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Boulevard du Roi Jérôme, Ajaccio
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu