SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 035 000 €
(5 687 € / m²)
Prodaja
5
1
182 m²
Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains

spavaća soba5
stan182 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Mélanie Combet vous propose: Découvrez un appartement de réception extraordinaire de 182 m² situé dans un ancien palace emblématique au c...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu