SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
430 000 €
(5 181 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Sur la ville d'Aix-Les-Bains près de Chambéry, nous vous proposons de vous accompagner pour l'achat d'un appartement assez vaste pour un T4. Bâtiment ...

Plin
Dob ponude: 25dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Alp'elite Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu