SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 699 000 €
(13 701 € / m²)
Prodaja
4
1
197 m²
Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains

spavaća soba4
stan197 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T4 avec terrasse à Aix-les-Bains.Venez découvrir ce T4 d’exception niché au 13 ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaVisoki stropoviPrirodno svjetloDrvene gredeNakon renovacijeModerni stilKatOtvoreni dnevni boravakTuš kabina

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Avenue d'Alsace-Lorraine, Aix-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu