SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
410 000 €
(7 593 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Rue Thiers, Aix-en-Provence

spavaća soba3
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

The Partners Immobilier agency presents this magnificent furnished apartment, located in the heart of downtown Aix en Provence, just 50 meters from th...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue Thiers, Aix-en-Provence
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PARTNERS IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu