SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 872 000 €
(9 503 € / m²)
Prodaja
4
1
197 m²
Chemin des Plaideurs, Aix-en-Provence

spavaća soba4
stan197 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

L’agence Bec Capron Immobilier, spécialiste de l’immobilier de charme et pretige à Aix-en-Provence, vous propose à la vente:À seulement 10 minutes à p...

Toplinska pumpa
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Chemin des Plaideurs, Aix-en-Provence
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bec Capron Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu