SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
220 500 €
(2 827 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Allée du Réservoir, Aiton

spavaća soba3
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Marjolaine Miceli vous propose: Appartement T3 lumineux de 77 m² avec terrasse, vue dégagée – AitonÀ découvrir sur la commune d’Aiton, au...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Allée du Réservoir, Aiton
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu