SUPA24
149 800 €
(3 942 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rond-Point Cœur de Station, Agde

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Claude Durand (07 68 18 96 05) vous propose : Alerte investisseur :Au Cap d'Agde, dans l'Hérault, nous vous proposons un appartement de t...

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 492dana

Lokaliteti

Rond-Point Cœur de Station, Agde
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu