SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
69 900 €
(2 796 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Rond-Point Cœur de Station, Agde

spavaća soba1
stan25 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au coeur de la sation balnéaire du Cap d'Agde, à proximité des commerces et des ramblas du soleil Agréable studio de 25 m2 habitables avec placards de...

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Rond-Point Cœur de Station, Agde
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pacull Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu