SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
58 000 €
(1 526 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rond-Point des Vignerons, Agde

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

4% Immobilier vous propose à la vente un appartement en centre ville d'Agde situé au 2ième étage d'une petite copropriété. Cet appartement se compose ...

Električni
Dob ponude: 128dana
Ažurirano: 80dana

Lokaliteti

Rond-Point des Vignerons, Agde
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

4% IMMOBILIER AGDE - G3I

Slični oglasi

Slično u inozemstvu