SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
192 000 €
(5 818 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Rond-Point Cœur de Station, Agde

spavaća soba2
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Dans un environnement verdoyant, proche du centre international de tennis, logement de type deux pièces livré en 2023 d'une surface de 34 m2.Lumineux,...

Ostalo
Dob ponude: 249dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Rond-Point Cœur de Station, Agde
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Pacull Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu