SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
482 200 €
(5 953 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Rue de l'Abbaye d'Abondance, Abondance

spavaća soba4
stan81 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A25370JAB74 - Les Chalets d'Offaz, a charming development with an exceptional snow-front location in the heart of the village of Abondance in Haute-Sa...

Ostalo
Dob ponude: 493dana
Ažurirano: 49dana

Lokaliteti

Rue de l'Abbaye d'Abondance, Abondance
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu