SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
396 500 €
(6 008 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Rue de l'Abbaye d'Abondance, Abondance

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A25371JAB74 - Les Chalets d'Offaz, a charming development boasting an exceptional location right on the slopes, in the heart of the village of Abondan...

Ostalo
Dob ponude: 381dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

Rue de l'Abbaye d'Abondance, Abondance
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu