SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 980 000 €
(27 091 € / m²)
Prodaja
4
1
110 m²
Promenade Charles Aznavour

spavaća soba4
stan110 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

On the mythical croisette come and discover on the penultimate floor of a luxury residence with caretaker, this 4-room apartment offers a panoramic se...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaTerasaNakon renovacije

Toplinska pumpa
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 490dana

Lokaliteti

Promenade Charles Aznavour
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Limandat Immobilier Cannes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu