SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
450 000 €
(7 759 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Boulevard Jean Hibert

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Just a few steps from the beach, shops, and transportation, and a 15-minute walk from the Palais des Festivals and the Croisette. Discover this 3-room...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Boulevard Jean Hibert
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ARTHAUD IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu