SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
8 400 000 €
(29 893 € / m²)
Prodaja
6+
1
281 m²
Promenade Charles Aznavour

spavaća soba6+
stan281 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Located within one of the most prestigious residences on Cannes’ legendary Croisette, this exceptional top-floor apartment offers approximately 280 sq...

Toplinska pumpa
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Promenade Charles Aznavour
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Savills Cannes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu